Skip to main content
Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej...  •  Ukryj ten komunikat!

Moskitiery

Moskitierą nazywamy element okna chroniący przed wpadaniem owadów, liści oraz pyłków i kurzu do wnętrza domów lub biur. Siatka moskitier wykonana jest z włókna szklanego powlekana tworzywem, dzięki temu jest elastyczna i wytrzymała. Siatka moskitiery instalowana jest w z aluminiowej ramce. Montaż i demontaż jest bardzo prosty. 

Wszędzie tam gdzie chcemy ograniczyć ilość niechcianych owadów. Klimat i środowisko gdzie także znajdują się lasy, parki, linie wodne które są idealnym wilgotnym miejscem to rozwoju owadów.

Miejsca gdzie ilość terenów wilgotnych zielonych jest większa, ma wpływ na większą ilość owadów, oraz zapotrzebowanie na osłonę moskitierami. Moskitiery najbardziej potrzebne są od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Proponujemy:

  • Moskitiery okienne
  • Moskitiery drzwiowe otwierane i przesuwne
  • Moskitiery rolowane szczególnie do okien dachowych

Galeria

Obszar działania

Przybliżony obszar działania

Warszawa, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Konstancin, Brwinów, Otwock, Legionowo, Jabłonna, Nowy Dwór Mazowiecki, Chotomów, Wieliszew, Serock, Wyszków, Wołomin, Radzymin, Marki, Kobyłka, Ząbki, Zielonka, Sulejówek, Stara Miłosna.

Kontakt

Pracujemy

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00

Sobota: 08:00 - 18:00


+48 662-037-780, +48 784-320-220

info@dekoratorniaokien.pl

Skontaktuj się z nami. Wyślij sms o treści "ROLETY" oddzwonimy do Ciebie.Możesz też zadzwonić, wysłać email, lub wypełnić formularz kontaktowy.