Skip to main content

O nas

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą i montażem wszelkiego typu przesłon okiennych.

Proponowane przez nas produkty stanowią efektowną dekorację wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych jak również doskonale chronią wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz izolują nasza prywatność.

Oferujemy produkty najwyższej jakości, które cechuje niezawodność, solidność konstrukcyjna i estetyka wykończenia, produkty łatwe w codziennym użytkowaniu, a przy tym bezpieczne i niezwykle wytrzymałe.

Wysoki standard obsługi oraz najwyższa jakość oferowanych produktów gwarantują zadowolenie klientów - więc my nie mamy najmniejszych obaw, aby udzielić na nasze produkty 24-miesięcznej gwarancji.

 

Jak wygląda współpraca z Dekoratornią Okien?

Pierwszy etap to bezpłatna wstępna wycena. Można się z nami skontaktować na wiele sposobów: 

Szanując Państwa i nasz czas, a co za tym idzie pieniądze - na tym etapie wstępnie omawiamy potrzebny zakres prac i koszty z tym związane. Dopiero po akceptacji kosztów, przechodzimy do konkretów! 

To jest właśnie ten ulubiony przez naszych klientów moment wybierania kolorów, tkanin, wzorów, rozwiązań. Odwiedzi Was teraz nasz pracownik, który wszystko dokładnie pomierzy, doradzi, pokaże wzorniki, zapisze całe zamówienie i przekaże dalej do realizacji. 

Wszystkich chętnych zapraszamy także do naszego Biura, gdzie można obejrzeć nasze produkty, wybrać kolory, "pomacać" wszystkie próbki materiałów, aby być przekonanym co do wysokiej jakości naszej oferty. 

Gdy zlecenie jest gotowe, kontaktujemy się w celu umówienia dogodnego terminu montażu, który jest wliczony w cenę całej usługi. Nasi pracownicy w profesjonalny sposób i z dołożeniem należytej staranności zamontują zamówione przez Was produkty, tak aby mogły jak najszybciej cieszyć oko, niezawodnie działać i po prostu abyście Wy nie mieli z tym najmniejszego kłopotu. Usługa jest kompleksowa, bo stawką jest ZADOWOLENIE naszych KLIENTÓW. Uwierzcie nam na słowo - zrobimy to IDEALNIE!

 

Z przyjemnością współpracujemy także z profesjonalnymi architektami wnętrz, dla których przygotowujemy najbardziej wymagające zlecenia.

Wszystkie duże, kompleksowe aranżacje wnętrz wyceniamy wówczas indywidualnie i przy stałej współpracy zapewniamy atrakcyjne rabaty