Skip to main content

Firany, zasłony i karnisze - Warszawa

Warszawa to miasto, gdzie oferujemy sprzedaż oraz montaż firan, zasłon (osłon) oraz karniszy. Elegancko i nowocześnie udekorujemy okna dla każdego mieszkańca Warszawy. Firany i zasłony dedykowane są zarówno do pomieszczeń domowych, hoteli, restauracji, ale także biur lub sklepów. 

Dzięki naszym zasłonom wnętrza zyskują przytulność, ale również ochronę przed słońcem poprzez zaciemnienie pomieszczenia. W ofercie na Warszawę posiadamy różnorodne tkaniny, w wielu kolorach, transparantne i zaciemniające. Szyjemy zasłony na taśmach marszczących, na przelotkach, szelkach oraz wieszakach typu FLEX.

Różne rodzaje karniszy i osłony

Dołączamy do naszej oferty na Warszawę także karnisze i osłony karniszy. Proponujemy zarówno karnisze sufitowe, aluminiowe lub pcv oraz karnisze ścienne w różnych kolorach i formach.

W naszej ofercie znajdują się zarówno nowoczesne, jak i stylowe karnisze z możliwością skompletowania dowolnego zestawu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i własnych preferencji stylistycznych. Jednym zdaniem: kompleksowo zajmiemy się dekoracją okien warszawiaków!

Zasłony, firanki i karnisze - Warszawa i okolice Ubierzemy Twoje okna w firany, zasłony i karnisze. Szyjemy materiały z najwyższej jakości produktów. 24 miesiące gwarancji na każdą usługę. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl