Skip to main content

Rolety Pruszków

Dekoratornia Okien zajmuje się sprzedażą oraz montażem rolet w Pruszkowie. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy szeroki wybór rolet różnego typu, takich jak rolety w kasecie,rolety rzymskie, rolety dzień noc, rolety dachowe, rolety zewnętrzne antywłamaniowerolety zaciemniające,rolety biurowe oraz rolety wolnowiszące. Posiadamy dobrej jakości rolety wewnętrzne, rolety materiałowe, a także duży wybór żaluzji zewnętrznych i osłon okiennych.

Dzięki naszej ofercie, każdy może znaleźć rolety i plisy okienne idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Bogata gama kolorów oraz wzorów pozwala na stworzenie rolet idealnie pasujących do wystroju każdego wnętrza.

Ponadto, oferujemy montaż rolet pod wymiar do każdego rodzaju okna (w tym okien dachowych), dzięki czemu nasze produkty idealnie dopasują się do Twojego mieszkania lub domu. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, montaż rolet przebiega szybko oraz sprawnie, a nasze produkty pozostają trwałe i funkcjonalne przez długi czas.

Zalety naszych rolet

Rolety to nie tylko element dekoracyjny, ale także praktyczny. Nasze rolety zaciemniające i dzień-noc pozwolą na regulację światła wpadającego do pokoju, dzięki czemu będziesz miał pełną kontrolę nad oświetleniem. Rolety zewnętrzne antywłamaniowe z kolei zapewnią ochronę przed złodziejami, słońcem i przeciwdziałają nagrzewaniu się pomieszczeń w lecie.

Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży dekoracji okien. Oferujemy bezpłatny pomiar i atrakcyjne ceny. Nasze rolety to nie tylko element dekoracyjny, ale także praktyczny i funkcjonalny dodatek do Twojego mieszkania lub domu. Serdecznie zapraszamy.

Rolety - Pruszków i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl