Skip to main content

Rolety na wymiar - Warszawa

Roleta to jeden z najpopularniejszych rodzajów przesłon okiennych i możemy znaleźć je niemal w każdym domu. Swoją popularność rolety zawdzięczają ogromnej różnorodności. Możemy wybierać spośród wielu rodzajów rolet okiennych, materiałów i kolorów a to powoduje, że chętnie z nich korzystamy robiąc nasze domowe stylizacje.

To duże pole do popisu dla architektów wnętrz, designerów ale też dla zwykłych użytkowników, którzy w bardzo łatwy sposób mogą zmienić wystrój przestrzeni wokół siebie. W zależności od potrzeb możemy wybierać także funkcje rolet - niektóre będą tylko ochroną przed nasłonecznieniem, inne także przed włamaniami.

Rolety na zamówienie z montażem - Warszawa i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl

Nasza propozycja rolet:

rolety wolnowiszące warszawa

Rolety wolnowiszące

Montowane w zależności od potrzeb klienta do muru lub do sufitu. System sterowania łańcuszkowy lub przy dużych powierzchniach sterowane automatycznie za pomocą systemu elektrycznego z wykorzystaniem pilota.

rolety kasetowe warszawa

Rolety kasetowe

Wewnętrzne rolety kasetowe to rozwiązanie dla wymagających – estetyczne, niezwykle eleganckie i praktyczne. Świetnie uzupełniają design okna, doskonale wyglądają w każdym pomieszczeniu – ale przede wszystkim, zabezpieczają przed nadmiernym…

rolety dzień noc warszawa

Rolety dzień noc

Rolety dzień/noc charakteryzują się swobodą regulacji przepływu światła. Ich działanie zbliżone jest do działania żaluzji. Roleta wykonana jest z podwójnego materiału, zachodzącego na siebie w poziome pasy.

rolety rzymskie warszawa

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie są propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję w każdym calu. Ich wyróżnikiem jest sposób składania, który sprawia, że tkanina nie zwija się, lecz składa się w charakterystyczne falbany.

rolety dachowe warszawa

Rolety dachowe

Rolety przeznaczone do większości typów okien dachowych : VELUX, FAKRO, ROTO, OKPOL. System sterowania sprężynowy, pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu.

rolety zewnętrzne warszawa

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne stosowane w domach jednorodzinnych jak i w mieszkaniach, chronią nasze wnętrza latem – przed nadmiernym nagrzewaniem się, zimą – przed wiatrem i mrozem.

rolety zaciemniające warszawa

Rolety zaciemniające

Rolety zaciemniające gwarantują prywatność, pomagają wprowadzić nastrój. W ciepłe, słoneczne dni dają cień w pomieszczeniu. Dodatkowo dekorują wnętrze.

rolety biurowe warszawa

Rolety do biura

Rolety biurowe mogą przybierać formę rolet rzymskich, rolet wolnowiszących czy rolet dzień noc. Odpowiednie naświetlenie pomieszczenia z wykorzystaniem rolet zapewni komfort pracownikom i zwiększy ich wydajność pracy.