Skip to main content

Rolety na wymiar

Rolety to jeden z najpopularniejszych rodzajów przesłon okiennych i możemy znaleźć je niemal w każdym domu. Swoją popularność zawdzięczają ogromnej różnorodności. Możemy wybierać spośród wielu rodzajów, materiałów i kolorów a to powoduje, że chętnie z nich korzystamy robiąc nasze domowe stylizacje.

To duże pole do popisu dla architektów wnętrz, designerów ale też dla zwykłych użytkowników, którzy w bardzo łatwy sposób mogą zmienić wystrój przestrzeni wokół siebie. W zależności od potrzeb możemy wybierać także funkcje rolet - niektóre będą tylko ochroną przed nasłonecznieniem, inne także przed włamaniami.

 

Nasza Propozycja rolet to:

Rolety wolnowiszące

Montowane w zależności od potrzeb klienta do ramy okiennej, do muru, do sufitu lub bezinwazyjnie. System sterowania łańcuszkowy, sprężynowy, lub przy dużych powierzchniach sterowane automatycznie za pomocą systemu elektrycznego z wykorzystaniem…

Rolety kasetowe

Wewnętrzne rolety kasetowe to rozwiązanie dla wymagających – estetyczne, niezwykle eleganckie i praktyczne. Świetnie uzupełniają design okna, doskonale wyglądają w każdym pomieszczeniu – ale przede wszystkim, zabezpieczają przed nadmiernym…

Rolety dzień-noc

Rolety dzień/noc charakteryzują się swobodą regulacji przepływu światła. Ich działanie zbliżone jest do działania żaluzji. Roleta wykonana jest z podwójnego materiału, zachodzącego na siebie w poziome pasy.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie są propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję w każdym calu. Ich wyróżnikiem jest sposób składania, który sprawia, że tkanina nie zwija się, lecz składa się w charakterystyczne falbany.

Rolety dachowe

Rolety przeznaczone do większości typów okien dachowych : VELUX, FAKRO, ROTO, OKPOL. System sterowania sprężynowy, pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne stosowane w domach jednorodzinnych jak i w mieszkaniach, chronią nasze wnętrza latem – przed nadmiernym nagrzewaniem się, zimą – przed wiatrem i mrozem.