Skip to main content

Rolety Piaseczno

Firma Dekoratornia Okien z siedzibą w Piasecznie oferuje swoim klientom idealne rolety, żaluzje drewniane, a także plisy okienne (rolety plisowane). W naszej ofercie na terenie Piaseczna znajdują się wysokiej jakości rolety kasetowe, rolety rzymskie, rolety dzień noc, rolety dachowe, rolety zewnętrzne antywłamaniowe, rolety zaciemniające, rolety biurowe oraz rolety wolnowiszące.

Nasza firma posiada bogatą gamę kolorów oraz wzorów, dzięki czemu każdy klient może dopasować rolety do swojego wnętrza. Oferujemy również materiałowe rolety w wersji z elektrycznym lub manualnym sterowaniem.

Rolety wewnętrzne i rolety zewnętrzne z montażem

Rolety to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów. Mają wiele zalet, m.in. pozwalają na regulowanie natężenia światła w pomieszczeniu, chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i promieniowaniem UV, a także zapewniają prywatność.

Nasi doświadczeni pracownicy montują rolety do każdego rodzaju okna, zarówno standardowego jak i nietypowego (np. okien dachowych), dostosowując je do wymiarów klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu perfekcyjne dopasowanie i estetyczny wygląd rolet.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że zadowolą one nawet najbardziej wymagających klientów.

Rolety - Piaseczno i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl