Skip to main content

Rolety w kasecie - Warszawa

Dekoratornia Okien posiada w ofercie tradycyjne rolety materiałowe oraz rolety w kasecie. Warszawa jest głównym obszarem realizacji naszych usług. Ofertujemy sprzedaż rolet kasetowych na wymiar z montażem. Na wszelkie rodzaje rolet oferujemy gwarancję na 24 miesiące.

Rolety wewnętrzne kasetowe a materiał

Materiał użyty na prowadnice rolet: aluminiowe lub PCV. Rodzaj materiału użytego na rolety wewnętrzne w kasecie dobieramy na życzenie klienta. Dekoratornia Okien ma w ofercie duży wybór różnych tkanin, wzorów i kolorów – nawet dla wymagających klientów. Oczywiście podpowiemy, jak najlepiej dobrać odpowiednią tkaninę do pomieszczenia, aby roleta kasetowa pasowała do każdego wystroju wnętrza. Bardzo dużą popularnością nadal cieszą sie tkaniny jednobarwne z warstwą odbijającą promienie słoneczne od zewnątrz.

Na indywidualne zamówienie klienta pod żądane wymiary realizujemy rolety materiałowe wykonane z tworzyw niepalnych, wodoodpornych, które dodatkowo posiadają atesty higieniczne

Roleta kasetowa cennik

Ceny rolet kasetowych zależą od wielu parametrów, np: ilość okien, wymiary okna, rodzaj materiału.

  • Im więcej okien chcemy udekorować, tym więcej potrzebujemy rolet, więc cena wzrasta.
  • Im większe wymiary okien, tym materiał rolety wzrasta, więc cena rośnie.
  • Im mniesza liczba okien, im mniejsze wymiary okien - wtedy cena spada.

Dochodzą też inne pytania: czy wraz z zakupem rolety w kasecie mamy wykonać usługę montażu? Dlatego wyceny projektów odbywają się po uprzednim kontakcie z Dekoratornia Okien. W pewien sposób możemy już na wstępnie zoptymalizować koszty, a jest to związane z kolorami rolet w kasecie.

Decydując się na kolor biały, brąz i antracyt możemy nieco zoptymalizować ceny rolet kasetowych, ponieważ są to kolory standardowe.

Wybierając kolory drewnopodobne (złoty dąb, orzech, mahoń, wiśnia, RAL) będziemy musieli liczyć się z nieco większymi dopłatami do rolet w kasecie.

Roleta w kasecie na wymiar z montażem

W zależności od potrzeb inwestora możemy przyjechać pod wskazaną lokalizację w Warszawie, zrobić pomiary, zamówić rolety i dokonać montażu rolet w kasecie. Cały proces jest bardzo prosty i sprawny. Wystarczy szybki kontakt, a poinformujemy o wszystkich szczegółach realizacji.

Montaż rolet w kasecie odbywa się bez ingerencji w ramę okna: za pomocą taśmy dwustronnej (listew przyszybowych) lub przykręcane do ramy okiennej. 

Rolety kasetowe na zamówienie z montażem - Warszawa i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl