Skip to main content

Rolety wolnowiszące na wymiar

Rolety wolnowiszące produkowane są na rurkach o średnicy: 

  • 19mm
  • 25mm
  • 32mm
  • 45mm

Średnica zależy od wagi i wymiaru materiału. 

Montowane w zależności od potrzeb klienta do ramy okiennej, do muru, do sufitu lub bezinwazyjnie. 

System sterowania łańcuszkowy, sprężynowy,  lub przy dużych powierzchniach  sterowane automatycznie za pomocą systemu elektrycznego z wykorzystaniem pilota.

Rolety kasetowe

Wewnętrzne rolety kasetowe to rozwiązanie dla wymagających – estetyczne, niezwykle eleganckie i praktyczne. Świetnie uzupełniają design okna, doskonale wyglądają w każdym pomieszczeniu – ale przede wszystkim, zabezpieczają przed nadmiernym…

Rolety dzień-noc

Rolety dzień/noc charakteryzują się swobodą regulacji przepływu światła. Ich działanie zbliżone jest do działania żaluzji. Roleta wykonana jest z podwójnego materiału, zachodzącego na siebie w poziome pasy.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie są propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję w każdym calu. Ich wyróżnikiem jest sposób składania, który sprawia, że tkanina nie zwija się, lecz składa się w charakterystyczne falbany.

Rolety dachowe

Rolety przeznaczone do większości typów okien dachowych : VELUX, FAKRO, ROTO, OKPOL. System sterowania sprężynowy, pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne stosowane w domach jednorodzinnych jak i w mieszkaniach, chronią nasze wnętrza latem – przed nadmiernym nagrzewaniem się, zimą – przed wiatrem i mrozem.