Skip to main content

Rolety wolnowiszące na wymiar - Warszawa

W naszym asortymencie posiadamy nowoczesne, wolnowiszące rolety. Warszawa to główna lokalizacja naszych klientów, gdzie świadczymy usługi sprzedaży, montażu i naprawy rolet wolnowiszących. Stanowią one doskonałą ochronę przed promieniowaniem czy przegrzaniem pomieszczenia. Wciąż rolety wolnowiszące zaciemniające cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

Przyjedź i zobacz nasze plisy, żaluzje i rolety

W naszym biurze mogą Państwo zobaczyć przeróżne wzory i kolory, a także cennik rolet wolnowiszących. Na życzenie klienta przygotujemy propozycję rolet na wymiar. Atrakcyjne ceny i profesjonalny montaż z 24 miesięczną gwarancją to główne zalety Dekoratorni Okien. 

Rolety materiałowe wolnowiszące produkowane są na rurkach o średnicy: 

  • 32mm
  • 45mm

Średnica rolet zależy od wagi i wymiaru materiału. 

Rolety zaciemniające wolnowiszące w Warszawie

Rolety zaciemniające wolnowiszące montowane są w zależności od potrzeb klienta do ściany lub do sufitu. Mała roleta wolnowisząca posiada mechanizm samoblokujący, który pozwala zatrzymać materiałowe osłony na żądanej wysokości.

System sterowania łańcuszkowy  lub przy dużych powierzchniach rolety - sterowanie automatyczne za pomocą systemu elektrycznego z wykorzystaniem pilota.

Kilka słów o realizacjach, roletach i montażu

Do wszystkich realizacji podchodzimy kompleksowo i rzetelnie. Realizujemy sprawny montaż rolet we wnęce okiennej, mocujemy także rolety do ściany, sufitu, a także na skrzydłach okiennych.

Wiele realizacji wykonaliśmy w dzielnicach: Warszawa Wola, Warszawa Wawer, Ząbki czy Wołomin. 

Rolety wolnowiszące na zamówienie z montażem - Warszawa i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl