Skip to main content

Rolety wolnowiszące zaciemniające do przedszkola - Warszawa

Jedno z warszawskich przedszkoli skontaktowało się w sprawie zakupu i montażu rolet wolnowiszących zaciemniających w dużym pomieszczeniu. Chodziło oczywiście o salę zabaw dla dzieci, będące jednocześnie miejscem leżakowania. Dekoratornia Okien zaproponowała całą paletę wzorów i kolorów rolet wolnowiszących.

Ostatecznie przedszkole wybrało szare rolety wolnowiszące, bez wzorów. Okna przeszkola posiadały już nadruki latających balonów, dlatego postawienie na prostotę i funkcjonalność okazały się dobrym rozwiązaniem.

Pomieszczenie w przedszkolu z dużymi oknami może stanowić nie lada wyzwanie, gdy mieści się od strony nasłonecznionej przez większą część dnia. Z pewnością rolety ochronią przed światłem i przegrzewaniem pomieszczenia, a także zapewnią komfort podczas zabaw i leżakowania dzieci.

Rolety wolnowiszące na zamówienie z montażem - Warszawa i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl

Zdjęcia z realizacji dla inspiracji