Skip to main content

Rolety rzymskie - Warszawa

Rolety rzymskie szyte na wymiar są propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję w każdym calu. Ich wyróżnikiem jest sposób składania, który sprawia, że tkanina nie zwija się, lecz składa się w charakterystyczne falbany. Duży wybór tkanin w połączeniu z wachlarzem kolorów i wzorów umożliwia stworzenie rolet rzymskich, które spełnią Państwa oczekiwania.  Wraz z roletami rzymskimi stosujemy sterowanie w systemie łańcuszkowym lub sterowanie elektryczne.

Szycie rolet rzymskich i sprawny montaż 

Realizujemy zamówienia rolet rzymskich pod wymiar na terenie Warszawy i okolic. Dobór rolety rzymskiej jest wyzwaniem i często klienci nie wiedzą co warto wybrać. Dekoratornia Okien oferuje profesjonalne doradztwo. Pomożemy dobrać rolety rzymskie pod indywidualne potrzeby. Przywiązujemy dużą wagę do każdego detalu: wzornictwo, styl, kolorystyka. Rolety rzymskie wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Od szycia rolet rzymskich sprawnie przechodzimy do montażu. Roleta rzymska powinna być chociaż trochę większa od szerokości wnęki okiennej, co jest rekomendowane przez wszystkie sklepy i firmy mające dobre opinie.

Rolety rzymskie na wymiar z montażem - Warszawa Nowoczesne zasłony rzymskie, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z gwarancją 24-miesiące. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl