Skip to main content

Rolety dzień noc - Warszawa

Jednym z najczęściej wybieranych osłon okiennych są rolety dzień noc. Warszawa to główna lokalizacja, gdzie realizujemy sprzedaż, serwis oraz montaż rolet dzień noc. Ceny tychże produktów są przystępne dla każdego. Opinie potwierdzają, że zarówno architekci jak i amatorzy aranżacji wnętrza chętnie wybierają rolety dzień noc na wymiar w projektowanych pomieszczeniach. Zanim pokażemy aranżacje z roletami dzień noc chcielibyśmy je krótko scharakteryzować.

Rolety dzień noc jak żaluzje

Rolety wewnętrzne dzień noc charakteryzują się swobodą regulacji przepływu światła, dzięki czemu można rozproszyć promienie słoneczne. W zależności od ułożenia rolety możemy zasłonić całkowicie okno lub pozostawić pożądany odstęp pomiędzy materiałami. Dzięki temu zachowujemy zarówno prywatność, jak i światło pod całkowitą kontrolą. Roleta dzień noc działa niemal identycznie jak żaluzja. Rolety dzień noc wykonane są z podwójnego materiału, zachodzącego na siebie w poziome pasy. Hitem tego roku są rolety duo, oparte na dwóch naprzemiennych materiałowych pasach. Każdy z pasów wykonany jest z innego materiału.

Rolety dzień noc można wykonać jako rolety wolnowiszące lub rolety w kasecie. Kasety oraz prowadnice wykonane z aluminium lub PCV.

Rolety dzień noc - kolory na życzenie klienta

Najpopularniejszym kolorem wybieranym przez klientów jest kolor szary, zaraz po tym kolorze zamawiane są białe rolety dzień noc. Brąz i antracyt (obok białego) - to kolory, nie obarczone dodatkowymi dopłatami. Wyższa cena rolet dzień noc jest uzależniona od kolorów drewnopodobnych. Więcej dopłacimy za złoty dąb, orzech, mahoń, wiśnię czy RAL.

Montaż rolet dzień noc

Dekoratornia Okien realizuje sprzedaż rolet, a także usługę sprawnego montażu z gwarancją na terenie Warszawy. Jeśli nie chcemy montażu i dodatkowych kosztów, rolety możemy zamontować samodzielnie. Musimy tylko wiedzieć, jak zamontować roletę dzień noc. W wielkim skrócie: montaż do ramy okna, do ściany lub do sufitu. Wiele realizacji z montażem wykonaliśmy w dzielnicach: Warszawa Mokotów, Warszawa Bielany, Warszawa Ursynów, Warszawa Wilanów, Warszawa Targówek, Warszawa Włochy, Warszawa Bemowo, Warszawa Wola czy Warszawa Rembertów. 

Rolety dzień noc na wymiar z montażem - Warszawa i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl

Realizacje