Szare rolety dzień noc do salonu Jabłonna

Kolejna realizacja Dekoratorni Okien na rolety dzień noc do salonu. Jabłonna to wieś położona w woj. mazowieckim, gdzie przyjechaliśmy do klienta, by zrealizować zamówienie rolet dzień noc z montażem. Montaż rolet dotyczył salonu, gdzie znajdowała się konstrukcja okna pionowego, prostokątnego, dwudzielnego. 

Po przyjeździe klienta do naszego biura, poznaliśmy dokładne wymiary i krótką charakterystykę okien oraz pomieszczenie, gdzie mieliśmy zamontować rolety. Pokazaliśmy próbki materiałów i dostępne kolory oraz wzory rolet. Ostatecznie zdecydował się na szare rolety dzień noc, materiał jednolity bez wzorów. Czas oczekiwania na rolety wyniósł 7 dni, po tym okresie przyjechaliśmy do domu klienta w Jabłonnej, aby zamontować rolety we wskazanym pomieszczeniu. Czas montażu zajął niespełna 15 min. Na każde rolety dajemy gwarancję 24 miesięcy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na rolety dzień noc.

Rolety dzień noc na zamówienie z montażem - Jabłonna i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl

Zdjęcia z realizacji dla inspiracji