Rolety dzień noc dla okna prostokątnego pionowego Brwinów

Dzisiaj wykonaliśmy kolejne rolety okienne dzień noc. Brwinów to kolejne miasto w województwie mazowieckim, gdzie przyjechaliśmy do klienta, by zrealizować zamówienie z montażem. Montaż rolet dotyczył małego pokoju, gdzie znajdowała się konstrukcja okna pionowego, prostokątnego, dwudzielnego. 

Klient odwiedził nasze biuro, podając niezbędne wymiary okien i prezentując wskazówki odnośnie rolet, które chciałby zamontować w mieszkaniu. Zaprezentowaliśmy przykładowe rolety dzień noc wraz z próbkami materiałów. Ostatecznie klient wybrał szare rolety dzień noc w kasecie, materiał jednolity bez wzorów. Czas oczekiwania na rolety wyniósł 14 dni, po tym okresie przyjechaliśmy do domu klienta pod wskazany adres w mieście Brwinów, aby zamontować rolety w pomieszczeniu. Czas montażu zajął niespełna 15 min. Na każde rolety dajemy gwarancję 24 miesięcy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na rolety dzień noc.

Rolety dzień noc na zamówienie z montażem - Brwinów i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl

Zdjęcia z realizacji do inspiracji