Szare rolety dzień noc do salonu Chotomów

Klient z Chotomowa przyjechał do naszego biura z wymiarami okna trójdzielnego i okna dwudzielnego prostokątnego pionowego. Poszukiwał nowoczesnych rolet dzień noc do salonu. Nasi doradcy zaproponowali w przystępnej cenie szare rolety dzień noc, ten kolor idealnie wkomponowuje się w kolor ścian salonu.

Rolety tego rodzaju umożliwiają swobodną regulację przepływu światła, co umożliwia rozproszenie promieni słonecznych. W zależności od pogody i upodobań możemy zasłonić okno całkowicie lub pozostawić odstęp między materiałami rolety. Dzięki temu zachowujemy całkowitą prywatność i światło wpadające do pomieszczenia pod całkowitą ochroną. Duża ilość okien o większych wymiarach sprawia, że salon szybciej się nagrzewa. Dzięki roletom dzień noc będzie o wiele przyjemniej w mieszkaniu. Montaż trwał nie dłużej niż 15 minut.

Rolety dzień noc na zamówienie z montażem - Chotomów i okolice Wszystkie rodzaje rolet, bogactwo wzorów i kolorów. Sprzedaż i montaż rolet z 24-miesięczną gwarancją. Tel: +48 784 320 220info@dekoratorniaokien.pl

Zdjęcia z realizacji do inspiracji